Окупанти знову тероризують мирне населення Нікополя.
Є поранені та руйнування.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Сьогодні від ворожих обстрілів у райцентрі постраждали 4 людей. Вранці було поранено двох жінок, 91 та 50 років. Їх госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Надвечір ворог поцілив дроном-камікадзе по мікроавтобусу. Постраждали двоє чоловіків, 37 та 40 років. Один з них – важкий, йому надається уся необхідна медична допомога.
Загалом по району було 16 атак безпілотниками та артилерією. Били по Нікополю, Покровській, Мирівській та Марганецькій громадам.
Пошкоджені більше десятка приватних будинків, згоріла автівка і побило мікроавтобус, зачепило 3 господарські споруди та стільки ж гаражів, парник, теплицю та лінії електропередачі.

Юлія Олександрова








