Ворог знову атакував Нікополь БпЛА та артилерією.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
Вчора ввечері окупанти тричі били по Нікополю. Запустили два дрони-камікадзе і обстріляли з «Граду».
Через влучання ворожого безпілотника у місті пошкоджено приватну оселю.
За уточненою інформацією, від вчорашніх артилерійських обстрілів у Нікополі пошкоджено ще 2 приватних будинки, 3 господарські споруди і лінія електропередачі.
На щастя, всюди обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









