Окупанти били по Нікополю, Марганецькій, Покровській та Мирівській громадам.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Знову атаки по Нікопольщині. За сьогодні окупанти гатили по району 15 разів. Запустили дрони-камікадзе та обстріляли з артилерії.
Били по Нікополю, Марганецькій, Покровській та Мирівській громадам. Пошкоджений медзаклад, приватний будинок, господарська споруда, газопровід та лінія електропередачі.
На щастя, люди не постраждали.

Юлія Олександрова









