Ворог знову атакував Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора пізно ввечері окупанти обстріляли з артилерії одне з сіл Червоногригорівської громади.
На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.
Юлія Олександрова









