13-15 травня на території Дніпропетровської області збережеться надзвичайна (V класу) пожежна небезпека.
У ДСНС закликають мешканців утриматися від паління сміття та сухостою на відкритих територіях!
За це загрожує адміністративна або кримінальна відповідальність.
Софія Світла









