Окупанти били по Нікополю, Червоногригорівській та Мирівській громадам.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог не припиняє тероризувати Нікопольщину. За день – 17 атак. Від самого ранку і до вечора по району прилітали дрони-камікадзе і артилерія.
Били по Нікополю, Червоногригорівській та Мирівській громадам.
Через атаки пошкоджено агрофірму, багатоквартирний будинок, 16 приватних осель, 10 господарських споруд, ще одна – зруйнована, зачепило авто, 3 теплиці, 2 газопроводи і 3 лінії електропередачі.
Головне, що люди не постраждали.

Юлія Олександрова









