Вчора увечері за розпорядженням НЕК Укренерго, були введені екстрені відключення світла по всій країні, зокрема, і на Дніпропетровщині.
Їх енергетики вимушені були застосовувати через складну ситуацію в енергосистемі країни, спричинену постійними ворожими обстрілами.
Сьогодні з 6:40 до 09:00 застосовувалися контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України.
Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежували.
Станом на 09:00 у ДТЕК оголосили,
що екстрені відключення на Дніпропетровщині скасовано.
Але енергетики закликають споживачів продовжувати розумно споживати електрику. Ситуація в енергосистемі залишається вкрай важкою.
Юлія Олександрова









