Сьогодні окупанти знову били по Нікопольщині та запустили ракету на Дніпро.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти 9 разів атакували Нікопольщину. Запустили 4 дрони-камікадзе та близько двох з половиною десятків артилерійських снарядів.
Били по Нікополю, Червоногригорівській, Мирівській та Марганецькій громадам.
Через обстріли зайнялася приватна оселя, пошкоджено оздоровчий заклад, 4 будинки, вантажівку, мікроавтобус, газогін та лінію електропередачі.
Мешканці району не постраждали.
За уточненими даними через ворожу атаку по Дніпровському району загинули чоловіки 48 і 51 року. Є й постраждалий 63 років. Він лікуватиметься амбулаторно.
Внаслідок атаки пошкоджено інфраструктурний об’єкт, адмінбудівлю, притулок для тварин, п’яти- та двоповерхівки. А ще – 6 приватних будинків, 2 господарські споруди, авто, лінія електропередач. Сталося кілька пожеж, які оперативно ліквідовано.

Юлія Олександрова









