На Дніпропетровщині минулого тижня зареєстровано 3 випадки коклюшу та 120 випадків гострих кишкових інфекцій.
На COVID-19 стали хворіти менше – на 11%. Минулого тижня його виявили у 113-ти людей. На жаль, зареєстровано 1 летальний випадок від коронавірусу.
Також в області виявили 6096 випадків ГРВІ, що на 6% менше минулого тижня та на 66,7% менше від встановленого епідпорогу, повідомили в облраді.
На території області встановлено циркуляцію вірусів грипу типу А, В, парагрипу та коронавірусу (штам Omicron SARSCoV-2).
Софія Світла









