Ніч в області минула тихо, проте вранці ворог знову вдарив по Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Усю ніч в області було тихо, проте вже зранку окупанти декілька разів атакувати Нікопольщину.
Зокрема, запустили дрони-камікадзе по райцентру і обстріляли з артилерії Марганецьку громаду. Вже відомо, що є поранені. Зачепило мікроавтобус і автівку.
Пошкоджений магазин та багатоповерхівка.
Всі деталі наразі уточнюються.

Юлія Олександрова









