Сьогодні окупанти близько 15 разів атакували Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Троє постраждалих у Нікополі. Через ворожі атаки пообіді травмовано чоловіків 42 і 30 років, вони лікуватимуться вдома. Ще один чоловік 66 років госпіталізований у стані середньої тяжкості.
Загалом по району за день було близько півтора десятки ударів. Били дронами-камікадзе і артилерією по райцентру та Мирівській громаді.
Горів дах магазину, пошкоджені промислове та комунальне підприємства.
Зачепило 2 приватних будинки, майстерню, 2 адмінбудівлі, склад та три автівки.

Юлія Олександрова









