З вечора до ранку окупанти продовжували бити по Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері ворог запустив дрон-камікадзе по Марганецькій громаді. Також окупанти двічі вдарили з артилерії по Нікополю.
Вночі та на ранок запустили близько десятка снарядів.
Через ранковий обстріл сталася пожежа на підприємстві. Пошкоджені 2 приватні оселі. Наслідки ще уточнюються.

Юлія Олександрова









