Цей ранок у Дніпрі видався важким. Окупанти запустили ракети на місто.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ранок у Дніпрі почався із вибуху. Окупанти запустили на місто дві ракети. Їх збили наші оборонці неба.
Втім, через падіння уламків сталася пожежа. Є поранені. Навіть, маленька дитина, хлопчик, якому лише 1 місяць. Але все добре, він лікуватиметься вдома. 17-річний молодий хлопець госпіталізований в стані середньої тяжкості.
Постраждали також 68-річний чоловік і три жінки – 32, 36 і 56 років.
Також постраждав ще 37-річний чоловік, він у лікарні.
Загалом – 7 постраждалих, серед них двоє дітей.
Пошкоджено з півтора десятки авто. Приватні будинки, гаражі, вибиті вікна у багатоповерхівках та лікарні.
Наслідки ще уточнюються.
Також ворог вчора ввечері запустив два дрони-камікадзе по Нікополю. На щастя, ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









