Окупанти вдарили по Нікополю. Є постраждалі.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
Окупанти вранці влучили у пасажирський автобус у Нікополі. Він загорівся.
Постраждали четверо людей. Троє чоловіків 52, 65 та 73 років, а також жінка 38 років. У всіх – осколкові поранення. Лікуватимуться вдома.
Загалом від вчорашнього вечора ворог атакував район близько десятка разів.
Ввечері били по Нікополю та Марганецькій громаді з артилерії, а також вдарили дроном-камікадзе по Червоногригорівській громаді.
На ранок окупанти продовжили бити по райцентру. Запустили 6 дронів-камікадзе й вдарили з артилерії.
Пошкоджена багатоповерхівка, 3 приватні оселі, інфраструктурний обʼєкт та ще один автобус, господарська споруда, 3 газогони та 2 лінії електропередачі. Зачепило гараж, ще один – повністю зруйнований.

Юлія Олександрова









