Трьом експрацівникам однієї із банківських установ Дніпра інкримінують шахрайство в особливо великих розмірах з використанням підроблених документів.
Організатор групи – начальник відділення банку, спільно з головним фахівцем та касиром налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами вкладників банку.
Вони пропонували клієнтам відкрити депозитні рахунки із завищеною відсотковою ставкою.
Використовуючи підроблені документи, підозрювані закривали банківські угоди від імені потерпілих і знімали готівку з їхніх рахунків.
Коли клієнти цікавились станом рахунків, працівники банку надавали їм фіктивні довідки з наявністю коштів на них.
На даний час встановлена причетність підозрюваних до 114 епізодів шахрайства на загальну суму понад 60 млн гривень.
Наразі двом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Інна Кот









