Через ранкові удари по Нікополю поранено двох жінок 61 та 70 років.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Близько десятка атак – з вечора і до ранку ворог обстрілював Нікопольщину. Через ранкові удари по райцентру постраждали дві жінки 61 та 70 років. Лікуватимуться вдома.
Загалом окупанти били дронами-камікадзе й артилерією по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадам.
Через обстріли сталася пожежа. Вогонь знищив авто та декілька господарських споруд.
Пошкоджено 16 приватних будинків, 10 господарських споруд, 4 автівки, гараж і 3 лінії електропередачі.
Наслідки атак ще уточнюються.

Юлія Олександрова









