Вночі окупанти запустили ударні дрони на Дніпропетровщину. Працювала ППО. Також були обстріли артилерією.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі 2 ворожих шахеди збили над областю наші сили ППО. По одному у Синельниківському та Дніпровському районах.
Окупанти продовжили терор мирного населення Нікопольщини. Вчора пізно ввечері у Червоногригорівській громаді від ворожого артобстрілу загинув 70-річний чоловік.
Побиті два дачних будинки і лінії електропередачі.
Також вчора російські війська гатили по райцентру і Марганецькій громаді.
Вранці окупанти знову почали поливати район вогнем. Запустили 7 дронів-камікадзе й обстрілювали з артилерії Нікополь та Мирівську громаду.
Пошкоджені 5 приватних будинків, 2 господарські споруди, комунальне підприємство, адмінбудівля, інфраструктурні об’єкти, 2 будівлі, що не експлуатуються.

Юлія Олександрова









