Знову Нікопольщина була під ворожим вогнем.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері окупанти 5 разів атакували Нікопольщину. Били по райцентру та Покровській громаді.
Пошкоджені 3 приватні будинки, їдальня та лінія електропередачі.
Вранці ворог запустив дрон-камікадзе по Мирівській громаді.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









