Сьогодні окупанти обстрілювали Нікополь, Мирівську та Марганецьку громади.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині
-За день окупанти близько півтора десятки разів атакували Нікопольщину.
Били дронами-камікадзе, скидали боєприпаси з безпілотників, обстрілювали артилерією райцентр, Мирівську та Марганецьку громади.
Через ворожу атаку постраждав чоловік 57 та жінка 60 років. У обох осколкові поранення. Їм надали всю необхідну медичну допомогу.
Пошкоджена багатоповерхівка, дачний будинок, 4 приватні оселі, інфраструктурні обʼєкти й автівка.

Юлія Олександрова









