Окупанти били по Нікополю та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері окупанти двічі вдарили по Нікопольщині.
Били артилерією по Марганецькій громаді, а також запустили дрон-камікадзе по Нікополю.
Зранку ворог атакував Нікополь 5-ма дронами-камікадзе.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









