Сьогодні зранку над Кривим Рогом нависла брудна хмара.
Місцеві мешканці повідомляють, що помітили її на Соцмісті, а згодом у Довгинцівському районі.
Містяни запідозрили, що це
ймовірно пов’язано з промисловим викидом.
Моніторинг якості оцінки повітря показував, що воно шкідливе.
Мешканців просили утриматися від прогулянок на вулиці та щільно закривати вікна.
Криворізькі ЗМІ запросили офіційний коментар від “АрселорМиттал”.
На підприємстві відповіли:
-Близько 05.00 сталося раптове відключення ряду виробничих потужностей від зовнішньої енергосистеми. Виробничники вимушені були вдатися до ряду кризових технологічних дій для збереження виробничого обладнання, зокрема, обладнання коксохімічного виробництва та забезпечення безпеки працівників. Візуальні ефекти, на жаль, були видимі в місті. Зараз енергопостачання відновлено. Ситуація контрольована.

Інна Кот









