Окупанти знову цілий день тероризували мирних жителів Нікопольщини.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– Сьогодні через ворожі обстріли постраждали четверо людей.
Жінка 72 на амбулаторному лікуванні та чоловік 62 років госпіталізований у стані середньої тяжкості, ще одна жінка 68 років лікуватиметься вдома. Стосовно четвертої постраждалої зʼясовуємо дані.
Загалом по району за день було здійснено близько двох десятків атак. Били по Нікополю, Мирівській, Червоногригорівській, Марганецькій та Покровській громадам.
Пошкоджено агрофірму, інфраструктурний обʼєкт, 4 багатоповерхівки, стільки ж приватних осель та господарських споруд, парник, авто, лінії електропередачі та газогони.

Юлія Олександрова









