Ворог пошкодив у Нікополі два заклади освіти.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти атакували Нікополь з артилерії. Пошкоджені ліцей, садочок, 5 багатоповерхівок, нежитлова будівля та 2 авто.
На ранок ворог вдарив дроном-камікадзе й артилерією по Марганецькій громаді. Наслідки наразі уточнюються.

Юлія Олександрова









