Сьогодні окупанти атакували два райони області.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог більше десятка разів атакував Нікопольщину.
Постраждали двоє людей, чоловік 55 та жінка 53 років, їм надали усю необхідну медичну допомогу.
Окупанти цілили по Нікополю, Покровській, Червоногригорівській та Мирівській громадам.
Пошкоджені 2 ліцеї, релігійна установа, адміністративна споруда, 8 приватних будинків, 3 багатоповерхівки, інфраструктурний обʼєкт, господарські споруди, 2 авто та мікроавтобус, гаражі, парник, газогони та лінії електропередачі.
Гучно було й у Синельниківському районі. Сталася пожежа. Пошкоджені 6 приватних будинків, нежитлові будівлі, газогін та лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









