Окупанти били по Покровській громаді і Нікополю.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері окупанти обстріляли Нікопольщину. Били по Покровській громаді і райцентру артилерією. Також скидали боєприпаси по Нікополю.
Пошкоджені 2 приватних будинки, 2 гаражі, 2 господарські споруди, ще одна – знищена, зачепило теплицю та лінію електропередачі.
На ранок атаки відновилися. Ворог поцілив артилерією по райцентру. Наслідки встановлюються.

Юлія Олександрова









