Цієї ночі окупанти знову запустили ракети на нашу область. А також атакували Нікопольщину, є поранена.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі наші сили ППО збили над областю 2 ракети.
Вчора ввечері та вночі окупанти атакували Нікопольщину. Били дронами й артилерією по райцентру, Мирівській та Покровській громадах.
Пошкоджена багатоповерхівка та 2 автомобілі.
На ранок знову запустили безпілотники по Нікополю. Пошкоджена інфраструктура, приватна оселя та 2 господарські споруди.
Постраждала жінка 79 років, але все добре, лікуватиметься вдома.

Юлія Олександрова









