Вночі над областю був збитий ворожий розвідувальний безпілотник.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Продовжили окупанти бити і по Нікопольщині. Ворог атакував райцентр і Марганецьку громаду дронами-камікадзе. Пошкоджена приватна оселя.
На щастя, що люди не постраждали.
Юлія Олександрова









