Окупанти знову обстріляли Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі наші оборонці неба знищили над областю 2 безпілотники.
Ввечері окупанти атакували Марганецьку громаду, били артилерією і дроном-камікадзе.
На ранок вдарили по Нікополю безпілотниками. Головне, що люди не постраждали.
Юлія Олександрова









