Кабмін опублікував постанову щодо скасування відключень електроенергії в громадах, які знаходяться в 20-кілометровій зоні вздовж територій проведення активних бойових дій.
Це означає, що прифронтові громади Нікопольського та Синельниківського районів будуть постійно зі світлом.
-Наразі споживання електроенергії у прифронтових громадах низьке і без регулярних відключень. Тож гострої потреби в обмеженнях електроенергії немає. Мешканці цих громад й без того щодня страждають від російського терору, – написав голова облради Микола Лукашук.
Софія Світла









