Окупанти продовжують атакувати Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері окупанти продовжили атакувати Нікопольщину.
Запустили три дрони-камікадзе по райцентру.
На ранок удари поновилися. З артилерії обстріляли Марганецьку громаду. Наслідки зʼясовуються.
Юлія Олександрова









