Цієї ночі ворог запустив ударні дрони на нашу область. Проте відмінно відпрацювала ППО.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
Вночі над областю було збито 6 ворожих «шахедів».
Окупанти не припиняли вогонь по Нікопольщині. Гатили по райцентру, Покровській та Марганецькій громадах.
В останній пошкоджений соціальний заклад, авто, ще одне – знищене. На щастя, обійшлося без жертв та постраждалих.

Юлія Олександрова









