Окупанти били артилерією і дронами-камікадзе по Нікополю та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі наші оборонці неба збили над областю 4 ворожих БпЛА.
З вечора і до ранку окупанти не припиняли вогонь по Нікопольщині. Били артилерією і дронами-камікадзе по райцентру та Марганецькій громаді.
Через вечірній артобстріл у Нікополі пошкоджена приватна оселя і три господарські споруди.
Юлія Олександрова









