Окупанти запустили близько трьох десятків снарядів по Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-З вечора і до ночі окупанти били по Нікопольщині. Переважно з артилерії – запустили близько трьох десятків снарядів.
Били по райцентру, Марганецькій, Покровській та Мирівській громадах. По одному з сіл Червоногригорівської ТГ вдарили дроном-камікадзе.
У Покровській громаді постраждали 70-річна жінка та 26-річний чоловік. Вони лікуватимуться вдома.
Пошкоджене кафе, магазини, приватне підприємство, 8 приватних будинків, 6 господарських споруд, 5 гаражів, 4 автівки, три десятки сонячних панелей, лінії електропередачі й газогін.

Юлія Олександрова









