Ворог продовжує тероризувати мешканців Нікопольщини. Є поранені.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Сьогодні через ворожі атаки постраждали двоє чоловіків 66 та 37 років. Вони лікуватимуться вдома.
Загалом по району було майже півтора десятка атак. Били по райцентру, Мирівській та Покровській громадах.
Сталися пожежі, пошкоджена багатоповерхівка, комунальне підприємство, інфраструктура, 2 приватних будинки, 3 господарські споруди, ще одна – знищена, зачепило альтанку, гараж, авто та лінії електропередачі.

Юлія Олександрова









