З вечора і до ранку ворог не припиняв вогонь по Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти вдарили з півтора десятка разів по району, в основному з артилерії й «градами», запустили і дрони-камікадзе по Нікополю.
Також гатили по Мирівській, Покровській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Сталися декілька пожеж, пошкоджена агрофірма, декілька приватних будинків, господарські споруди, газогін та лінія електропередачі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









