Ворог обстріляв з артилерії Криворізький район та Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-З вечора і до ранку окупанти гатили по Нікопольщині артилерією.
Цілили по райцентру, Марганецькій та Червоногригорівській громадах. Загалом випустили майже півтора десятка снарядів.
Також ворог обстріляв з артилерії і Криворізький район. На щастя, всюди обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









