Окупанти били по Нікополю, Марганецькій, Покровській та Червоногригорівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-З вечора і до ранку окупанти не припиняли вогонь по Нікопольщині. Гатили переважно артилерією, а також запустили дрон-камікадзе й обстріляли з «граду».
Цілили по Нікополю, Марганецькій, Покровській та Червоногригорівській громадах.
У райцентрі сталася пожежа, пошкоджено 5 приватних осель, 3 господарські споруди, гараж, автомобіль та лінія електропередачі.
Також окупанти запустили безпілотник по Грушівський громаді Криворізького району.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









