Окупанти били по Нікополю та Марганецькій громаді артилерією і дронами-камікадзе.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ввечері, вночі та на ранок окупанти атакували Нікопольщину.
Били по райцентру та Марганецькій громаді артилерією і дронами-камікадзе.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









