Окупанти не припиняли атаки по Нікопольщині з вчора і до ранку.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Били артилерією та безпілотниками по райцентру, Марганецькій та Покровській громадах.
Загорілася будівля, що не експлуатувалася, пошкоджена приватна оселя, комунальне підприємство, гараж, пожежне авто, лінія електропередачі та інфраструктура.
На щастя, ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









