Нікопольщина знову під ворожими атаками.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ввечері і вночі ворог обстрілював район з артилерії. По Нікополю і Марганецькій громаді випустили близько двох десятків снарядів. Також вдарили по райцентру дроном-камікадзе.
На ранок атаки безпілотниками відновилися. Окупанти цілили по Нікополю та Мирівській громаді.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









