Нікопольщина знову під атаками.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ввечері та вночі окупанти били по Нікополю артилерією й безпілотником. Пошкоджено складський цех. На щастя, обійшлося без постраждалих.
На ранок цілили по Покровській та Червоногригорівській громадах. Наслідки наразі уточнюються.
Юлія Олександрова









