Вночі в області було гучно. Працювала наша ППО.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі над областю було збито 5 ворожих «шахедів».
Ворог знову гатив по Нікопольщині. Ввечері били з артилерії по райцентру, по Марганецькій громаді застосовували дрони-камікадзе та обстрілювали з «градів».
У Нікополі пошкоджений ліцей, відділення пошти, релігійна установа, кіоск, 7 автівок, 2 лінії електропередачі.
На ранок окупанти атакували райцентр безпілотниками. Наслідки наразі уточнюються.
Юлія Олександрова









