Вночі над областю було збито 4 ворожих «шахеди».
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-З вечора і до ранку окупанти били по Нікопольщині. Гатили артилерією, «градами», дронами-камікадзе, скидали боєприпаси з безпілотників.
Цілили по райцентру та Марганецькій громаді. Пошкоджене промислове підприємство. Усі наслідки ще уточнюються.
Юлія Олександрова









