Окупанти знову атакували Нікопольщину БпЛА та артилерією.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-З вечора і до ранку Нікопольщина потерпала від ворожого вогню. Постраждала 58-річна жінка, її госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Ввечері та вночі окупанти спрямували близько трьох десятків артилерійських снарядів по Нікополю та Марганецькій громаді.
Сталася пожежа, пошкоджено 8 магазинів, 7 багатоповерхівок, 4 приватні оселі, господарська споруда, амбулаторія, ліцей, стоматологічний кабінет, салон краси, приватне підприємство, зупинка, газогін та лінія електропередачі.
На ранок ворог також бив артилерією по Марганецькій та Червоногригорівській громадах, скидав боєприпаси з безпілотників по Нікополю. Наслідки наразі уточнюються.

Юлія Олександрова









