Окупанти з вечора і до ночі били по Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-У Нікополі постраждали двоє людей – 72-річна жінка та чоловік 66 років. Їм надали усю необхідну допомогу, чоловіка госпіталізували у хірургічне відділення.
Загалом ворог цілив по Нікополю, Червоногригорівській та Марганецькій громадах з артилерії, дронів-камікадзе та «граду».
Пошкоджені 4 багатоповерхівки, магазин, підприємство, заправна станція, 9 приватних осель, 6 господарських споруд, ще одна – знищена, зачепило будівлю, що не експлуатувалася, авто, парник, інфраструктуру та лінію електропередачі.

Юлія Олександрова









