Ворог знову атакував Нікополь.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти з вечора і до ранку атакували Нікополь. Били по місту з артилерії і дронами-камікадзе. Усі наслідки наразі зʼясовуються.
Юлія Олександрова









