Окупанти знову накоїли багато лиха на Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти знову тероризували мешканців Нікопольщини. У райцентрі постраждали четверо жінок. 84-річна жінка госпіталізована у важкому стані. Ще три жінки 59, 43 і 38 років лікуватимуться вдома.
Загалом по району було здійснено близько півтора десятка атак. Били з артилерії та дронами-камікадзе по райцентру, Марганецькій та Покровській громадах.
Сталося кілька пожеж, пошкоджено інфраструктуру, 2 приватні оселі, 5 дачних будинків та господарська споруда.

Юлія Олександрова









