Ворог знову накоїв багато лиха на Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Продовжилися атаки по Нікопольщині. Ввечері та вночі окупанти били по району з артилерії, дронами-камікадзе й обстріляли з «граду». Цілили по райцентру, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
У Нікополі постраждав 62-річний чоловік та 65-річна жінка. Їм надали медичну допомогу, лікуватимуться вдома.
Пошкоджені 11 приватних будинків, гараж, 2 авто, човен, 5 ліній електропередачі й стільки ж газогонів.
Вчора ввечері російські війська вдарили дроном-камікадзе й по Криворізькому району. Пошкоджена приватна оселя. Тут обійшлося без постраждалих.
Гучно було також у
Павлоградському та
Синельниківському районах. Там виникло декілька займань. В останньому знищено
господарську споруду та потрощено до десяти
приватних будинків.

Юлія Олександрова









