Окупанти знову поцілили по Нікопольщині та Павлограду.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері окупанти продовжили атакувати Нікополь з артилерії, також запустили безпілотники на Марганецьку громаду.
Вночі обстріляли райцентр з «граду». На щастя, обійшлося без постраждалих.
Гучно було і у Павлограді, але все добре, минулося без поранених.
Юлія Олександрова









