Окупанти били по Нікополю, Покровській, Мирівській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти атакували Нікопольщину більше двох десятків разів. Били артилерією й безпілотниками.
Цілили по Нікополю, Покровській, Мирівській та Марганецькій громадах.
Пошкоджений садочок, 6 приватних і 2 садових будинки, комунальне підприємство, знищені та пошкоджені авто, зачепило господарські споруди й адміністративну будівлю.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









